FSP 19V 6.7A AC/DC Adapter FSP19V6.7A130W-6.3X3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V6.7A130W-6.3X3.0mm
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.7A
  • Adapter Power: 130W
  • Adapter Plug Size: 6.3x3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :654g
  • Dimension( L x W x H ):171.00 x 71.90 x 41.90mm