DELTA 24V 2.6A AC/DC Adapter DELTA24V2.6A62W-3PIN
Qty.
  • Item Name:NewDELTA24V2.6A62W-3PIN
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.6A
  • Adapter Power: 62W
  • Adapter Tip Note: Round with 3 Pins
  • Weight( Adapter only ) :460g
  • Note:New Grade about 95%, ( Brand new = 100% )
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA24V2.6A62W-3PIN Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    01750151330 AC Adapter, TADP-65AB A AC Adapter,
    • Model:
      [DELTA 24V 2.6A AC/DC Adapter DE]
    • 9444 Units in Stock
    DELTA 24V 2.6A AC/DC Adapter DELTA24V2.6A62W-3PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the DELTA 24V 2.6A AC/DC Adapter DELTA24V2.6A62W-3PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the DELTA 24V 2.6A AC/DC Adapter DELTA24V2.6A62W-3PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.