*Brand NEW*ADS-150KL-19N-3 190140E LG 19V7.37A Power Adapter 34UC97C 34UC99 LCAP31 LCAP3
Qty.
Item Name:
Brand: LG
Power Adapter Model: ADS-150KL-19N-3 190140E
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage: 19V
Power Consumption: 7.37A
Connector: 6.5*4.4"