DELTA 24V 2.5A AC/DC Adapter DELTA24V2.5A60W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA24V2.5A60W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :210g
  • Dimension( L x W x H ):127.11 x 52.74 x 32mm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA24V2.5A60W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter