DELTA 12V 7.5A AC/DC Adapter DELTA12V7.5A90W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA12V7.5A90W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 7.5A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :440g
  • Dimension( L x W x H ):150.37 x 59.86 x 36.47mm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA12V7.5A90W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter