CISCO 7960 Power AC Adapter 48V 0.38A 18W CISCO48V0.38A18W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewCISCO48V0.38A18W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50/60Hz~0.5A
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 0.38A
  • Adapter Power: 18W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :180g
  • Dimension( L x W x H ):98.88 x 55 x 32.16mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CISCO48V0.38A18W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter