CISCO SG300-10P Power AC Adapter 48V 3.125A 150W CISCO48V3.125A150W-4pin-ZZYF
Qty.
  • Item Name:NewCISCO48V3.125A150W-4pin-ZZYF
  • InPut:100-240V~2.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 3.125A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Adapter Tip Mote: Left Pins Positive, Right Pins Negitive
  • Weight( Adapter only ) :775g
  • Dimension( L x W x H ):170.21 x 85.24 x 40.14mm