CISCO POE13U-130-R Power AC Adapter 13V 1A 13W CISCO13V1A13W-POE
Qty.
  • Item Name:NewCISCO13V1A13W-POE
  • InPut:100-240v~ 0.8A 50-60Hz 20-30Va
  • Adapter Output Voltage: 13V
  • Adapter Output Current: 1A
  • Adapter Power: 13W
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Used Item. Still Good Function.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CISCO13V1A13W-POE Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [CISCO POE13U-130-R Power AC Adap]
    • 9444 Units in Stock
    CISCO POE13U-130-R Power AC Adapter 13V 1A 13W CISCO13V1A13W-POE Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISCO POE13U-130-R Power AC Adapter 13V 1A 13W CISCO13V1A13W-POE adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISCO POE13U-130-R Power AC Adapter 13V 1A 13W CISCO13V1A13W-POE AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.