CISCO PHI212009GK Power AC Adapter 12V 7.5A 90W CISCO12V7.5A90W-Molex4PIN
Qty.
  • Item Name:NewCISCO12V7.5A90W-Molex4PIN
  • InPut:100-240V~1.3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 7.5A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Mote: Molex 4 pin
  • Weight( Adapter only ) :500g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note: Appearance Grade New > 95%, Tested.