CISCO MERAKI MX65W Power AC Adapter 54V 1.67A 90W CISCO54V1.67A90W-6.3x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewCISCO54V1.67A90W-6.3x3.0mm
  • InPut:100-240V~2A 50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 1.67A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 6.3 x 3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :455g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CISCO54V1.67A90W-6.3x3.0mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    640-47010 AC Adapter, MA-PWR-90WAC AC Adapter,
    • Model:
      [CISCO MERAKI MX65W Power AC Adap]
    • 9444 Units in Stock
    CISCO MERAKI MX65W Power AC Adapter 54V 1.67A 90W CISCO54V1.67A90W-6.3x3.0mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISCO MERAKI MX65W Power AC Adapter 54V 1.67A 90W CISCO54V1.67A90W-6.3x3.0mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISCO MERAKI MX65W Power AC Adapter 54V 1.67A 90W CISCO54V1.67A90W-6.3x3.0mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.