CISCO MERAKI MX65 Power AC Adapter 54V 1.85A 100W CISCO54V1.85A100W-6.0x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewCISCO54V1.85A100W-6.0x3.0mm
  • InPut:100-240V~2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 1.85A
  • Adapter Power: 100W
  • Adapter Plug Size: 6.0 x 3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :560g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note: Appearance 98% Grade New, Function is ok.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CISCO54V1.85A100W-6.0x3.0mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [CISCO MERAKI MX65 Power AC Adapt]
    • 9444 Units in Stock
    CISCO MERAKI MX65 Power AC Adapter 54V 1.85A 100W CISCO54V1.85A100W-6.0x3.0mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISCO MERAKI MX65 Power AC Adapter 54V 1.85A 100W CISCO54V1.85A100W-6.0x3.0mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISCO MERAKI MX65 Power AC Adapter 54V 1.85A 100W CISCO54V1.85A100W-6.0x3.0mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.