CISCO ISR 4321 Power AC Adapter 12V 9A 108W FLEX12V9A108W-6holes
Qty.
  • Item Name:NewFLEX12V9A108W-6holes
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1.8A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 9A
  • Adapter Power: 108W
  • Adapter Tip Mote: Molex 6 Pins
  • Weight( Adapter only ) :570g
  • Dimension( L x W x H ):155.66 x 76.07 x 30.80mm