*Brand NEW*XVE-4200200 three-prong plug three-hole charging cable 84W power supply trans
Qty.
*Brand NEW*XVE-4200200 three-prong plug three-hole charging cable 84W power supply transformer 42V 2A power adapter
Item Name:
Brand:XVE
Power Adapter Model:XVE-4200200
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:42V 2A
Interface:three-hole
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*XVE-4200200 three-pro]
  • 1321 Units in Stock
*Brand NEW*XVE-4200200 three-prong plug three-hole charging cable 84W power supply trans Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*XVE-4200200 three-prong plug three-hole charging cable 84W power supply trans adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*XVE-4200200 three-prong plug three-hole charging cable 84W power supply trans AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.