*Brand NEW*XP PowerAHM180PS19-XE1057 19V 9.47A 180W Esaote MyLab Gamma Portable Diagnostic System Power Supply
Item Name:
Brand: XP Power
Power Adapter Model:AHM180PS19-XE1057
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage:19V 9.47A
Authenticity: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
Item Name:
Brand: XP Power
Output Voltage:19V 9.47A
Authenticity: Genuine
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW*XP PowerAHM180PS19-XE] - 1231 Units in Stock
*Brand NEW*XP PowerAHM180PS19-XE1057 19V 9.47A 180W Esaote MyLab Gamma Portable Diagnost Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW*XP PowerAHM180PS19-XE1057 19V 9.47A 180W Esaote MyLab Gamma Portable Diagnost adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW*XP PowerAHM180PS19-XE1057 19V 9.47A 180W Esaote MyLab Gamma Portable Diagnost AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.