*Brand NEW*FSP 19.5V 11.79A 230W charger FSP230-AJAN3 Philips 279M1RV 27E1N8900 monitor
Qty.
*Brand NEW*FSP 19.5V 11.79A 230W charger FSP230-AJAN3 Philips 279M1RV 27E1N8900 monitor power adapter
Item Name:
Brand:FSP
Power Adapter Model:FSP230-AJAN3 279M1RV 27E1N8900
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output voltage:19.5V 11.79A
Features: Overcurrent, Overvoltage, Thermal, Short-Circuit (OCP, OVP, OTP, SCP) Protection
Color: Black
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*FSP 19.5V 11.79A 230W]
  • 3111 Units in Stock
*Brand NEW*FSP 19.5V 11.79A 230W charger FSP230-AJAN3 Philips 279M1RV 27E1N8900 monitor Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*FSP 19.5V 11.79A 230W charger FSP230-AJAN3 Philips 279M1RV 27E1N8900 monitor adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*FSP 19.5V 11.79A 230W charger FSP230-AJAN3 Philips 279M1RV 27E1N8900 monitor AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.