*Brand NEW*GVE GM36-120300-2A 12V 3A-3.5A AC Adapter Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:GVE
Model:GM36-120300-2A
Input Voltage:100-240V~2A 50-60Hz
Output Voltage:12V 3A-3.5A
Adapter Plug Size:5.5*2.1mm
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
  • Model:
    [*Brand NEW*GVE GM36-120300-2A 12]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*GVE GM36-120300-2A 12V 3A-3.5A AC Adapter Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*GVE GM36-120300-2A 12V 3A-3.5A AC Adapter Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*GVE GM36-120300-2A 12V 3A-3.5A AC Adapter Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.