*Brand NEW*GROUP FSP036-1AD101C Original Netzteil FSP 12V-3A 36W Ac Adapter POWER Supply
Qty.
Item Code: FSP12V3A36W-5.5x2.5mm
Input: 100-240V 50/60Hz~1.0A
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 3A
Adapter Power: 36W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
Compatible AC Adapter Numbers:
90CF8570010 AC AdapterFSP036-1AD101C AC AdapterFSP036-RAC AC Adapter
Fit Machine Model:
Fujitsu
FUJITSU: FUTRO Z220, FUTRO L420, FUTRO L620, FUTRO A300,
QANP: NAS TS-131.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*GROUP FSP036-1AD101C]
  • 24222 Units in Stock
*Brand NEW*GROUP FSP036-1AD101C Original Netzteil FSP 12V-3A 36W Ac Adapter POWER Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*GROUP FSP036-1AD101C Original Netzteil FSP 12V-3A 36W Ac Adapter POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*GROUP FSP036-1AD101C Original Netzteil FSP 12V-3A 36W Ac Adapter POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.