*Brand NEW*GQ24-150200-AU DC15V 2A 1.8A 1.6A 1.5A 1.2A AC ADAPTER POWER SUPPLY
Qty.
Item Name:
Model:GQ24-150200-AU
Input: 100-240V 50/60Hz
Output: 15V DC 2A
Connecter Size:5.5*2.1mm OD X ID
Outer Diameter: 5.5 mm . Inner Diameter: 2.1mm
The adapters Connector: inside positive (+) . outside negative (-)
In Stock
Packing list:
1 x AC Adapter Power Adapter
US UK EU AU ....PLUG(fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*GQ24-150200-AU DC15V]
  • 2320 Units in Stock
*Brand NEW*GQ24-150200-AU DC15V 2A 1.8A 1.6A 1.5A 1.2A AC ADAPTER POWER SUPPLY Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*GQ24-150200-AU DC15V 2A 1.8A 1.6A 1.5A 1.2A AC ADAPTER POWER SUPPLY adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*GQ24-150200-AU DC15V 2A 1.8A 1.6A 1.5A 1.2A AC ADAPTER POWER SUPPLY AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.