*Brand NEW* GM250-5500350-F Charging Cable POE and Transformer GVE Crown Yuda 55V 3.5A 1
Qty.
*Brand NEW* GM250-5500350-F Charging Cable POE and Transformer GVE Crown Yuda 55V 3.5A 192W Power Adapter
Item Name:
Brand:GVE
Power Adapter Model:GM250-5500350-F
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage: 55V 3.5A 192W
Interface:5.5*2.5
Attributes: Original
Packing list:
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!-REAN
  • Model:
    [*Brand NEW* GM250-5500350-F Char]
  • 1211 Units in Stock
*Brand NEW* GM250-5500350-F Charging Cable POE and Transformer GVE Crown Yuda 55V 3.5A 1 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* GM250-5500350-F Charging Cable POE and Transformer GVE Crown Yuda 55V 3.5A 1 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* GM250-5500350-F Charging Cable POE and Transformer GVE Crown Yuda 55V 3.5A 1 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.