FSP FSP096-AHA Power AC Adapter 12V 8A 96W FSP12V8A96W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V8A96W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 8A
  • Adapter Power: 96W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :630g
  • Dimension( L x W x H ):173.70 x 64.90 x 37.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP12V8A96W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter