*Brand NEW*Genuine Teufel 32v 2000mA 64W AC Adaptor TNUA3202003 POWER Supply
Qty.
Item Code: TEUFEL32V2A64W-5.5x2.1mm
Input: 100-240V~50/60Hz 143-185VA 1.65A
Adapter Output Voltage: 32V
Adapter Output Current: 2A
Adapter Power: 64W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
Compatible AC Adapter Numbers:
TNUA3202003 AC Adapter
Fit Machine Model:
Teufel
TEUFEL: CINEMA 11 SOUNDBAR.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine Teufel 32v 20]
  • 3422 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Teufel 32v 2000mA 64W AC Adaptor TNUA3202003 POWER Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine Teufel 32v 2000mA 64W AC Adaptor TNUA3202003 POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Teufel 32v 2000mA 64W AC Adaptor TNUA3202003 POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.