XGIMI G03V PROJECTOR Power AC Adapter 17.5V 3.42A 60W XGIMI17.5V3.42A60W-5.5x2.5mm-US
Qty.
  • Item Name:NewXGIMI17.5V3.42A60W-5.5x2.5mm-US
  • InPut:100-240V~1.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 17.5V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :210g
  • Dimension( L x W x H ):75.60 x 76.40 x 29.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x XGIMI17.5V3.42A60W-5.5x2.5mm-US Laptop AC Adapter