LITEON AP.13503.002 Power AC Adapter 19V 7.1A 135W LITEON19V7.1A135W-5.5x2.5mm-Thin
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V7.1A135W-5.5x2.5mm-Thin
  • InPut:100-240V~50-60Hz 1.5A(1.5A)
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.1A
  • Adapter Power: 135W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :670g
  • Dimension( L x W x H ):169.50 x 66.70 x 38.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON19V7.1A135W-5.5x2.5mm-Thin Laptop AC Adapter