*Brand NEW*Genuine Thin delta 19.5v 11.8A 230W AC Adapter ADP-230EBT with 5.5x2.5mm Tip
Qty.
*Brand NEW*Genuine Thin delta 19.5v 11.8A 230W AC Adapter ADP-230EBT with 5.5x2.5mm Tip Power Supply