*Brand NEW*DA-180C19 Thin Genuine LG 19v 9.48A AC Adapter for 34UC99W 98WK95C-W Power Supply
Item Code: LG19V9.48A180.12W-6.5x4.4mm-W-B
Input: 220-240v~50-60Hz 2.5A ( 2.5A )
Adapter Output Voltage: 19V
Adapter Output Current: 9.48A
Adapter Power: 180.12W
Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm