*Brand NEW*Genuine Philips G721DA-270250 27V 2.5A 67.5W Ac Adapter For HTS5120 HSB4383/9
Qty.
*Brand NEW*Genuine Philips G721DA-270250 27V 2.5A 67.5W Ac Adapter For HTS5120 HSB4383/93 Series POWER Supply