*Brand NEW*5.5*2.1MM/3.5*1.35MM 12V 1000MA AC DC ADAPTHE FUJIA FJ-SW1201000C POWER Suppl
Qty.
*Brand NEW*5.5*2.1MM/3.5*1.35MM 12V 1000MA AC DC ADAPTHE FUJIA FJ-SW1201000C POWER Supply
Item Name:
Brand:FUJIA
Model:FJ-SW1201000C
Input: AC100-240V 50/60Hz
Adapter Output Voltage:12V 1000MA
Adapter Plug Size:5.5*2.1MM/3.5*1.35MM
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*5.5*2.1MM/3.5*1.35MM]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW*5.5*2.1MM/3.5*1.35MM 12V 1000MA AC DC ADAPTHE FUJIA FJ-SW1201000C POWER Suppl Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*5.5*2.1MM/3.5*1.35MM 12V 1000MA AC DC ADAPTHE FUJIA FJ-SW1201000C POWER Suppl adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*5.5*2.1MM/3.5*1.35MM 12V 1000MA AC DC ADAPTHE FUJIA FJ-SW1201000C POWER Suppl AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.