*Brand NEW*Genuine Philips AS650-190-AB340 19.0v 3.4A AC Adapter For Micro Hi-Fi System MCM279/55 POWER Supply
Item Code: PHILIPS19V3.4A64.6W-5.5x2.5mm
Input: 100-240V 50-60Hz 1.6A
Adapter Output Voltage: 19V
Adapter Output Current: 3.42A
Adapter Power: 65W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm