CISCO AIR-AP1802 Power AC Adapter 55V 0.6A 30W CISCO55V0.6A30W-POE
Qty.
  • Item Name:NewCISCO55V0.6A30W-POE
  • InPut:100-240V-50/60Hz 0.67A
  • Adapter Output Voltage: 55V
  • Adapter Output Current: 0.6A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Tip Mote: POE
  • Weight( Adapter only ) :190g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:A small amount of remaining monopoly after construction.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CISCO55V0.6A30W-POE Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    341-0330-01 AC Adapter, AIR-PWRINJ6 AC Adapter, MA-NJN-4 AC Adapter,
    • Model:
      [CISCO AIR-AP1802 Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    CISCO AIR-AP1802 Power AC Adapter 55V 0.6A 30W CISCO55V0.6A30W-POE Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISCO AIR-AP1802 Power AC Adapter 55V 0.6A 30W CISCO55V0.6A30W-POE adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISCO AIR-AP1802 Power AC Adapter 55V 0.6A 30W CISCO55V0.6A30W-POE AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.