*Brand NEW*Genuine Delta 24V 15A 360W AC Adapter EADP-360AB B 341-0222-01 Power Supply
Qty.
Item Code: DELTA24V15A360W-5.5x2.5mm
Input: 100-240V-4A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 24V
Adapter Output Current: 15A
Adapter Power: 360W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
Compatible AC Adapter Numbers:
341-0222-01 AC Adapter341-0222-01 AC AdapterEADP-360AB B AC AdapterEADP-360BA A AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine Delta 24V 15A]
  • 2422 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Delta 24V 15A 360W AC Adapter EADP-360AB B 341-0222-01 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine Delta 24V 15A 360W AC Adapter EADP-360AB B 341-0222-01 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Delta 24V 15A 360W AC Adapter EADP-360AB B 341-0222-01 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.