*Brand NEW*Sato 25v 2.1A 52.5w AC adaptor Round With 3 Pins TG-5011-25V-ES Power Supply
Qty.
Item Code: SATO25V2.1A52.5W-3PIN
Input: 100-240V 50-60Hz 1.5A Max
Adapter Output Voltage: 25V
Adapter Output Current: 2.1A
Adapter Power: 52.5W
Adapter tip note: Round with 3 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
TG-5011-25V-ES AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Sato 25v 2.1A 52.5w A]
  • 3533 Units in Stock
*Brand NEW*Sato 25v 2.1A 52.5w AC adaptor Round With 3 Pins TG-5011-25V-ES Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Sato 25v 2.1A 52.5w AC adaptor Round With 3 Pins TG-5011-25V-ES Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Sato 25v 2.1A 52.5w AC adaptor Round With 3 Pins TG-5011-25V-ES Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.