MICROSOFT 1512 Power AC Adapter 12V 2A 24W MICROSOFT12V2A24W
Qty.
  • Item Name:NewMICROSOFT12V2A24W
  • InPut:100-240V~0.65A,50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Weight( Adapter only ) :123g
  • Dimension( L x W x H ):66.00 x 45.90 x 28.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Brand New Original Genuine Microsoft 12V 2A 1512 Surface Pro RT Charger With Special Price.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MICROSOFT12V2A24W Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    1512 AC Adapter,
    • Model:
      [MICROSOFT 1512 Power AC Adapter ]
    • 9444 Units in Stock
    MICROSOFT 1512 Power AC Adapter 12V 2A 24W MICROSOFT12V2A24W Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MICROSOFT 1512 Power AC Adapter 12V 2A 24W MICROSOFT12V2A24W adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MICROSOFT 1512 Power AC Adapter 12V 2A 24W MICROSOFT12V2A24W AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.