*Brand NEW* EA11011H-120 Genuine Delta 12v 10A 120W AC/DC Adapter MDS-150AAS12B Medical Round with 4 Pins Power Supply
Item Code: DELTA12V10A120W-4Pins-SZXF
Input: 100-240V~2.5-1A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 10A
Adapter Power: 120W
Adapter tip note: Round with 4 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
MDS-150AAS12B AC Adapter
EA11011H-120 AC Adapter
Fit Machine Model:
Synology
SYNOLOGY: DS918.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
Input: 100-240V~2.5-1A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 10A
Adapter Power: 120W
Compatible AC Adapter Numbers:
MDS-150AAS12B AC Adapter
EA11011H-120 AC Adapter
Fit Machine Model:
Synology
SYNOLOGY: DS918.
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW* EA11011H-120 Genuine] - 3433 Units in Stock
*Brand NEW* EA11011H-120 Genuine Delta 12v 10A 120W AC/DC Adapter MDS-150AAS12B Medical Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW* EA11011H-120 Genuine Delta 12v 10A 120W AC/DC Adapter MDS-150AAS12B Medical adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW* EA11011H-120 Genuine Delta 12v 10A 120W AC/DC Adapter MDS-150AAS12B Medical AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.