AOC 27B1H Power AC Adapter 19V 2.37A 45W PHILIPS19V2.37A45W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewPHILIPS19V2.37A45W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60H
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.37A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :235g
  • Dimension( L x W x H ):109.60 x 61.80 x 32.20mm
  • Package:
    1 x PHILIPS19V2.37A45W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter