AOC 242B9T/75 Power AC Adapter 20V 2.25A 45W AOC20V2.25A45W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewAOC20V2.25A45W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 2.25A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :190g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x AOC20V2.25A45W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter