AOC B1 24B1H23.6 LED Power AC Adapter 19V 1.31A 25W PHILIPS19V1.31A25W-5.5x2.5mm-W
Qty.
  • Item Name:NewPHILIPS19V1.31A25W-5.5x2.5mm-W
  • InPut:100-240V 1.3A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 1.31A
  • Adapter Power: 25W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm