AOC Q40G325B-615-01H ZA Power AC Adapter 20V 3.25A 65W AOC20V3.25A65W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewAOC20V3.25A65W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240~1.5A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 3.25A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :210g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x AOC20V3.25A65W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    ADPC2065.SGS-131063-EA AC Adapter, Q40G325B-615-01H ZA AC Adapter,
    • Model:
      [AOC Q40G325B-615-01H ZA Power AC]
    • 9444 Units in Stock
    AOC Q40G325B-615-01H ZA Power AC Adapter 20V 3.25A 65W AOC20V3.25A65W-5.5x2.5mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the AOC Q40G325B-615-01H ZA Power AC Adapter 20V 3.25A 65W AOC20V3.25A65W-5.5x2.5mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the AOC Q40G325B-615-01H ZA Power AC Adapter 20V 3.25A 65W AOC20V3.25A65W-5.5x2.5mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.