*Brand NEW*Genuine Delta 19.5v 6.92A 135W AC Adapter ADP-135NB B Straight head big tip P
Qty.
*Brand NEW*Genuine Delta 19.5v 6.92A 135W AC Adapter ADP-135NB B Straight head big tip Power Supply
Item Code: DELTA19.5V6.92A135W-7.4x5.0mm-B
Input: 100-240v~1.9A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 19.5V
Adapter Output Current: 6.92A
Adapter Power: 135W
Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
Compatible AC Adapter Numbers:
ADP-135NB B AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine Delta 19.5v 6]
  • 3422 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Delta 19.5v 6.92A 135W AC Adapter ADP-135NB B Straight head big tip P Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine Delta 19.5v 6.92A 135W AC Adapter ADP-135NB B Straight head big tip P adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Delta 19.5v 6.92A 135W AC Adapter ADP-135NB B Straight head big tip P AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.