*Brand NEW*Genuine Delta 12v 5.5A 66W Ac Adapter ADP-66CR B 4 square holes Power Supply
Item Code: DELTA12V5.5A66W-4holes
Input: 100-240V~2.0A 50-60Hz,
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 5.5A
Adapter Power: 66W
Adapter tip note: Molex 4 Pin