*Brand NEW*Genuine Delta 12v 5a 60W ac adapter DPS-60AB-3 A ADVANTECH P/N 1757004658-01 Power Supply
Item Code: DELTA12V5A60W-Molex-4Pin
Input: 100-240V~2A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 5A
Adapter Power: 60W
Adapter tip note: Molex 4 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
1757004658-01 AC Adapter
DPS-60AB-3 A AC Adapter
DPS-60AB-3 A AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
Input: 100-240V~2A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 5A
Adapter Power: 60W
Adapter tip note: Molex 4 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
1757004658-01 AC Adapter
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW*Genuine Delta 12v 5a] - 2424 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Delta 12v 5a 60W ac adapter DPS-60AB-3 A ADVANTECH P/N 1757004658-01 Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW*Genuine Delta 12v 5a 60W ac adapter DPS-60AB-3 A ADVANTECH P/N 1757004658-01 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Delta 12v 5a 60W ac adapter DPS-60AB-3 A ADVANTECH P/N 1757004658-01 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.