*Brand NEW*Genuine Delta 12v 6A -53.5v 1.55A AC Adapter ADP-150BR B 341-100399-01 Power
Qty.
*Brand NEW*Genuine Delta 12v 6A -53.5v 1.55A AC Adapter ADP-150BR B 341-100399-01 Power Supply
Item Code: DELTA12V6A150W-Molex-4pin
Input: AC100-240V 2.5A 50/60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 6A
Adapter Power: 150W
Adapter tip note: Molex 4 pins
Compatible AC Adapter Numbers:
341-100399-01 AC Adapter
ADP-150-BR BA Z AC Adapter
ADP-150BR B AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine Delta 12v 6A]
  • 3533 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Delta 12v 6A -53.5v 1.55A AC Adapter ADP-150BR B 341-100399-01 Power Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine Delta 12v 6A -53.5v 1.55A AC Adapter ADP-150BR B 341-100399-01 Power adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Delta 12v 6A -53.5v 1.55A AC Adapter ADP-150BR B 341-100399-01 Power AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.