*Brand NEW*Genuine Delta 12v 5.417A 65W ac adapter DPS-65VB Rectangle Pin For Hard disk enclosure Power Supply
Item Code: DELTA12V5.417A65W-Rectangle-Pin
Input: 100-240V~2.0A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 5.417A
Adapter Power: 65W
Adapter tip note: Rectangle
Compatible AC Adapter Numbers:
DPS-65VB AC AdapterDPS-65VB LPS AC AdapterHOLD22T02B5 AC Adapter
Fit Machine Model:
Wacom
WACOM: PRO DTH167.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
Input: 100-240V~2.0A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 5.417A
Adapter Power: 65W
Adapter tip note: Rectangle
Compatible AC Adapter Numbers:
Fit Machine Model:
Wacom
WACOM: PRO DTH167.
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW*Genuine Delta 12v 5.4] - 2432 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Delta 12v 5.417A 65W ac adapter DPS-65VB Rectangle Pin For Hard disk Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW*Genuine Delta 12v 5.417A 65W ac adapter DPS-65VB Rectangle Pin For Hard disk adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Delta 12v 5.417A 65W ac adapter DPS-65VB Rectangle Pin For Hard disk AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.