NAS PROMISE NS4600 Power AC Adapter 12V 6A 72W LS12V6A72W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewLS12V6A72W-4PIN
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 6A
  • Adapter Power: 72W