MSI GS63VR STEALTH PRO-001 Power AC Adapter 19.5V 9.23A 180W CHICONY19.5V9.23A180W-5.5x2
Qty.
MSI GS63VR STEALTH PRO-001 Power AC Adapter 19.5V 9.23A 180W CHICONY19.5V9.23A180W-5.5x2.5mm-small
  • Item Name:NewCHICONY19.5V9.23A180W-5.5x2.5mm-small
  • InPut:AC100-240V 2.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 9.23A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :500g
  • Dimension( L x W x H ):144.8 x 75.2 x 23.0mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:This is a very thin and small Chicony 19.5v 9.23A Type.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19.5V9.23A180W-5.5x2.5mm-small Laptop AC Adapter