*Brand NEW*Genuine Hoioto ADS-65LSI-12-1 12036E 12V 3A 36W AC/DC Switching Adapter Powe
Qty.
*Brand NEW*Genuine Hoioto ADS-65LSI-12-1 12036E 12V 3A 36W AC/DC Switching Adapter Power Supply
Item Name:
Brand: Hoioto
MODER NO:ADS-65LSI-12-1 12036E
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:12V 3A 36W
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine Hoioto ADS-65]
  • 2321 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Hoioto ADS-65LSI-12-1 12036E 12V 3A 36W AC/DC Switching Adapter Powe Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine Hoioto ADS-65LSI-12-1 12036E 12V 3A 36W AC/DC Switching Adapter Powe adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Hoioto ADS-65LSI-12-1 12036E 12V 3A 36W AC/DC Switching Adapter Powe AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.