*Brand NEW*G0491C-480-025 48V 250mA 12W Power Adapter Wireless AP Network Cable Supply
Qty.
*Brand NEW*G0491C-480-025 48V 250mA 12W Power Adapter Wireless AP Network Cable Supply Module
Item Name:
Power Adapter Model:G0491C-480-025
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:48V 250mA 12W
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*G0491C-480-025 48V 2]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*G0491C-480-025 48V 250mA 12W Power Adapter Wireless AP Network Cable Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*G0491C-480-025 48V 250mA 12W Power Adapter Wireless AP Network Cable Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*G0491C-480-025 48V 250mA 12W Power Adapter Wireless AP Network Cable Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.