MEDION BEAST X25 (MD63805) Power AC Adapter 19.5V 11.79A 230W FSP19.5V11.79A230W-5.5x2.5
Qty.
MEDION BEAST X25 (MD63805) Power AC Adapter 19.5V 11.79A 230W FSP19.5V11.79A230W-5.5x2.5mm-Thin
  • Item Name:NewFSP19.5V11.79A230W-5.5x2.5mm-Thin
  • InPut:100-240V 3.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.79A
  • Adapter Power: 230W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm