MEDION AKOYA S3409 Power AC Adapter 19V 2.37A 45W FSP19V2.37A45W-5.5x2.5mm-B
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V2.37A45W-5.5x2.5mm-B
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.37A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19V2.37A45W-5.5x2.5mm-B Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    40073646 AC Adapter, FSP045-REBN2 AC Adapter,
    • Model:
      [MEDION AKOYA S3409 Power AC Adap]
    • 9444 Units in Stock
    MEDION AKOYA S3409 Power AC Adapter 19V 2.37A 45W FSP19V2.37A45W-5.5x2.5mm-B Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MEDION AKOYA S3409 Power AC Adapter 19V 2.37A 45W FSP19V2.37A45W-5.5x2.5mm-B adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MEDION AKOYA S3409 Power AC Adapter 19V 2.37A 45W FSP19V2.37A45W-5.5x2.5mm-B AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.