*Brand NEW*EA11351D-240 4-pin 4-core Charging Cable 150W Transformer Yisheng 24V 6.25A P
Qty.
*Brand NEW*EA11351D-240 4-pin 4-core Charging Cable 150W Transformer Yisheng 24V 6.25A Power Adapter
Item Name:
Power Adapter Model:EA11351D-240
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:24V
Power:6.25A 150W
Interface:Four-hand/Top negative, bottom positive
Color: Black
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*EA11351D-240 4-pin 4-]
  • 1211 Units in Stock
*Brand NEW*EA11351D-240 4-pin 4-core Charging Cable 150W Transformer Yisheng 24V 6.25A P Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*EA11351D-240 4-pin 4-core Charging Cable 150W Transformer Yisheng 24V 6.25A P adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*EA11351D-240 4-pin 4-core Charging Cable 150W Transformer Yisheng 24V 6.25A P AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.