CHICONY A18-065N3A Power AC Adapter 19V 3.42A 65W ACER19V3.42A65W-3.0x1.0mm
Qty.
  • Item Name:NewACER19V3.42A65W-3.0x1.0mm
  • InPut:100-240-1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 3.0 x 1.0mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ACER19V3.42A65W-3.0x1.0mm Laptop AC Adapter